Zmień ustawienia cookies

Peelingi Chemiczne Wysokostężone

 

Peelingi dermatologiczne przeznaczone są do zabiegów silnie regenerujących skórę. Pobudzają naturalne procesy odnowy skóry, skutecznie poprawiając jej wygląd.Szeroka gama peelingów umożliwia dobór odpowiedniego preparatu w zależności od oczekiwań i potrzeb każdego klienta. Zapewnia w ten sposób indywidualnie opracowaną kurację pod kątem różnych problemów natury estetycznej (trądzik, blizny, zmarszczki, przebarwienia, łojotok, utrata jędrności i elastyczności skóry). Wybór właściwego preparatu uzależniony jest od wielu czynników, np. fototypu i rodzaju skóry, zaawansowania procesu starzenia się czy kondycji skóry.
Wynikiem kuracji jest zwiększony stopień nawilżenia skóry, redukcja zmarszczek, rozjaśnienie przebarwień. Skóra zyskuje zdrowy wygląd, jędrność, elastyczność i młodzieńczy blask.

 

Szkolenie odbywa się w małych 3-6 osobowych grupach.

Czas trwania 8 godzin.

Składa się z części teoretycznej i praktycznej.

 

Zakres szkolenia

I. Część teoretyczna

Wstęp do peelingów dermatologicznych; wskazania, przeciwwskazania, procedury zabiegowe, omówienie specyfikacji peelingów:

 • Yellow Peel – M&M
  Wskazania: przebarwienia na twarzy i dłoniach, drobne zmarszczki i wiotkość skóry, fotostarzenie, zmarszczki i wiotka skóra wokół oczu, blizny i zaburzenia pigmentacji po trądziku, choroby łojotokowe skóry. Zwiększa jędrność i napięcie skóry, poprawia nawilżenie.
 • PQ Age Evolution - Promo Italia
  W składzie między innymi - 33% TCA, Kwas kojowy, kwas migałowy
  Wskazania: fotostarzenie skóry, napięcie, ujędrnienie, drobne zmarszczki, przebarwienia.
 • PRX-T33 - WIQO med
  W składzie między innymi - 33% TCA, 5% kwas kojowy, H2O2
  Wskazania: wiotka skóra twarzy ciała, bardzo wiotka skóra dekoltu i biusty, blizny zanikowe i rozstępy, trądzik, melasma i przebawienia skórne.
 • Peeling pirogronowy o stężeniu 10%, 20%, 30%, 45%, 55%, 65%
  Wskazania: skóra łojotokowa, zaskórniki, drobne zmiany grudkowo – krostkowe. Stymulacja kolagenu i elastyny, poprawa napięcia i elastyczności skóry.
 • Mandel T – WDR
  W składzie między innymi 50% kwasu migdałowego, 15% TCA
  Wskazania: fotostarzenie skóry, przebarwienia, zmarszczki i blizny, keratoza łojotokowa, preparat wspomagający zabiegi na dyschromie i rozstępy.
 • Mandel S – WDR
  W składzie między innymi 50% kwasu migdałowego, 15% kwasu salicylowego
  Wskazania: blizny potrądzikowe, aktywny trądzik, fotoaging, przypadki gdzie niezbędne jest spowodowanie eksfoliacji oraz wykorzystanie substancji o działaniu wygładzającym.
 • TCA o stężeniu 20% oraz 35%
  Wskazania: skuteczne spłycanie rozstępów, zmniejszanie zmarszczek i bruzd, rozjaśnianie przebarwień.
 • Biopeel – Mesotech
  W składzie między innymi: kwas mlekowy, kwas glikolowy, kwas cytrynowy, kwas jabłkowy, kwas winogronowy
  Wskazania: silne nawilżenie, stymulacja odnowy komórkowej, stymulacja syntezy kolagenu, ujędrnienie skóry, napięcie skóry

II. Część praktyczna

 • Wykonanie powyżej wymienionych peelingów na modelkach

 

CENA: 1100 zł

Szkolenie Indywidualne - 3500

Szkolenie dla kosmetyczek i kosmetologów.

 

Przypominamy również o możliwości otrzymania dofinansowania z Krajowego Funduszu Szkoleniowego przyznawanego przez PUP. Dodatkowe informacje znajdują się w powiatowych urzędach pracy. Aby skorzystać z dotacji należy udać się do urzędu, wypełnić wniosek i dostarczyć wymagane dokumenty. My służymy wszelką potrzebną pomocą. Posiadamy wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS) od 2015 roku. Udostępniamy wzory certyfikatów oraz programy szkoleniowe.

Facebook