Zmień ustawienia cookies

Makijaż Permanentny Plus

 

Makijaż Permanentny, inaczej mikropigmentacja pozwala wydobyć naturalne piękno. Dbamy aby był subtelny, dostosowany do danego typu urody i cech kolorystycznych. Do każdego Klienta podchodzimy w sposób indywidualny wykazując się poczuciem piękna, wrażliwością oraz pełnym zaangażowaniem.

Skorzystaj z dofinansowania!

Zachęcamy do odwiedzenia zakładki "Szkolenia z dofinansowaniem" i skorzystania z oferty szkoleń PLUS.

Seria Plus to oferowane przez nas szkolenia z możliwym dofinansowaniem 80% wartości szkolenia (wkład własny to 20%).

Współpracujemy z podmiotem, posiadającym wieloletnie doświadczenie w pozyskiwaniu dofinansowań. Mezopuls, jako firma szkoleniowa, nie pobiera żadnych dodatkowych prowizji i opłat za usługę pośrednictwa, my skupiamy się na poszerzaniu Państwa wiedzy, sprawami formalnymi zajmują się inni.

Skorzystaj z oferty dofinansowania - zadzwoń 515 100 886 lub 515 100 878

Całość procedury nie jest skomplikowana, mało formalności.

Zapraszamy do kontaktu.

Przypominamy również o możliwości otrzymania dofinansowania z Krajowego Funduszu Szkoleniowego przyznawanego przez PUP. Dodatkowe informacje znajdują się w powiatowych urzędach pracy. Aby skorzystać z dotacji należy udać się do urzędu, wypełnić wniosek i dostarczyć wymagane dokumenty. My służymy wszelką potrzebną pomocą. Posiadamy wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS) od 2015 roku. Udostępniamy wzory certyfikatów oraz programy szkoleniowe.

Facebook