Zmień ustawienia cookies

O szkoleniach

 

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty szkoleń z zakresu kosmetologii estetycznej, prowadzonych w centrum szkolenia Mezopuls. Szkolenia prowadzimy w małych kameralnych grupach (maksymalnie 2-4 osobowych). Szczególnie zależy nam, aby nasi kursanci stanowili wysoce wyspecjalizowaną kadrę kosmetologiczną. Produkty, na których pracujemy są przez nas sprawdzone i wyselekcjonowane, tak aby naszym podopiecznym móc polecić najlepsze "perły" na polskim rynku. Nie bazujemy na jednej marce, lecz na produktach certyfikowanych i najlepszych w danym sektorze. Po ukończeniu szkolenia istnieje możliwość zakupienia produktów, stosowanych w trakcie zabiegów.

Każdy uczestnik kursu jest pod specjalną ochroną naszych konsultantów, zawsze służymy swoją pomocą.

Na indywidualne zlecenia organizujemy kursy wykraczające poza naszą bogatą ofertę szkoleniową. Dla osób, które dojeżdżają z zagranicy lub z odległych miejsc, istnieje możliwość organizacji przyspieszonych, bardziej intensywnych szkoleń.

Organizujemy także sympozja i wykłady dla szkół.

W cenę szkolenia wliczony jest konspekt szkoleniowy, catering oraz modelki do ćwiczeń. Po ukończeniu kursu uczestnik otrzymuje certyfikat informujący o zdobytych kwalifikacjach.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą i nawiązania owocnej współpracy.

 

Skorzystaj z dofinansowania!

 

Zachęcamy do odwiedzenia zakładki "Szkolenia z dofinansowaniem" i skorzystania z oferty szkoleń PLUS.
Przypominamy również o możliwości otrzymania dofinansowania z Krajowego Funduszu Szkoleniowego przyznawanego przez PUP. Dodatkowe informacje znajdują się w powiatowych urzędach pracy. Aby skorzystać z dotacji należy udać się do urzędu, wypełnić wniosek i dostarczyć wymagane dokumenty. My służymy wszelką potrzebną pomocą. Posiadamy wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS) od 2015 roku. Udostępniamy wzory certyfikatów oraz programy szkoleniowe.

Facebook